تبادل لینک


همانطور که اکثر شما وبمسترها و صاحبان سایت و وبلاگ می دانید تبادل لینک نقش بسیار مهمی در بالا بردن رتبه و رنک سایت یا وبلاگ شما دارد و از دیدگاه گوگل سایتهایی که لینک آنها در دایرکتوریها و سایر سایتها درج شده باشد بیشتر در درجه اهمیت قرار دارد و همه سایتها و وبلاگها در ابتدای شروع کار خود هیچگونه رنکی ندارند ولی به مرور زمان و با گذشت روزها و فعالیت های شما بسته به نوع و ارسال مطالب و کیفیت آنها و همچنین ایندکس شدن صفحات شما در گوگل به شما رنک تعلق خواهد گرفت یادتون باشه که  گرفتن رنک از گوگل  بسیار مهم است و تاثیر چشمگیری در رشد بازدید و در نهایت سود بیشتر دارد.

سایت ها و وبلاگ هایی که مستقیم لینک ما را در صفحه اصلی نمایش می دهند، میتوانند ابتدا ما را با نام " وفـــــا دانلـــود " لینک کرده، سپس به ایمیل admin@vafa-dl.ir لینک خود را برای ما ارسال نمایند.
لینک شما نهایتاً طی 24 ساعت به صفحه اصلی ما اضافه خواهد شد.

برای راحتی کار می توانید از کد زیر برای لینک کردن ما استفاده کنید:


<a href="http://www.vafadownload.ir/" target="_blank" title="دانلود فایل های کاربردی و آموزشی و سرگرمی و ...">وفـــــا دانلـــود</a>

بقیه لینک های دیگر که از طریق تبادل لینک سه طرفه و ... با ما تبادل لینک می کنند و یا لینک ما به هر دلیلی در صفحه اصلی آنها قرار ندارد، در همین صفحه در زیر لینکشان اضافه خواهد شد: